Loader
Rentgenodiagnostyka

Rentgenodiagnostyka

Nowoczesna diagnostyka stomatologiczna to, oprócz wieloletniego doświadczenia i indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, klucz do sukcesu w leczeniu.

Zaufało nam już ponad 22 000 pacjentów!
Skorzystaj z naszego doświadczenia

Zapytaj o termin

W Centrum Stomatologicznym Polident zapewniamy Państwu dostęp do nowoczesnych technik wizualizacyjnych, w tym tomografii komputerowej (pozwalającej na uzyskanie obrazu 3D), potrzebnych w codziennych, profesjonalnych i wysoce specjalistycznych usługach stomatologicznych.

W naszej pracowni RTG wykonujemy zdjęcia:

  • Pantomograficzne,
  • Cefalometryczne
  • CBCT (tomografia komputerowa)
  • Małoobrazkowe

Centrum Stomatologiczne Polident wykonuje zdjęcia punktowe rtg i zdjęcia pantomograficzne, cefalometryczne oraz badanie tomograficzne zarówno dla naszych Pacjentów jak i dla Pacjentów leczących się w innych gabinetach stomatologicznych. Usługi te wykonywane są bez rejstracji, nie ma więc potrzeby wcześniejszego umawiania wizyty.

  • Czas oczekiwania na zdjęcie – ok. 5 minut
  • Możliwość przesłania zdjęcia pocztą elektroniczną do lekarza prowadzącego lub nagrania na płytę CD

 

 


Masz dodatkowe pytanie?
Zostaw numer, oddzwonimy!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij