Loader
Ortodoncja

Ortodoncja

Ortodoncja to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin współczesnej stomatologii. Umożliwia nie tylko leczenie wad zgryzu u dzieci i dorosłych ale może również być przygotowaniem do leczenia protetycznego czy protetyczno-implantologicznego.

 

Zaufało nam już ponad 22 000 pacjentów!
Skorzystaj z naszego doświadczenia

Umów wizytę

Leczenie ortodontyczne

Koncentrując się na potrzebach i oczekiwaniach naszych Pacjentów przeprowadzamy pełną diagnostykę ortodontyczną i kreujemy indywidualny plan leczenia.

Pełna i wnikliwa analiza dokumentacji Pacjenta jest niezwykle istotna w prawidłowym planowaniu leczenia ortodontycznego. Plan leczenia powstaje na podstawie wywiadu lekarskiego, badanie zewnątrz  i  wewnątrzustnego, wykonanych przez nas fotografii twarzy oraz zębów i zdjęć radiowizjograficznych( panoramiczne i teleboczne) a także modeli diagnostycznych 3D.

W naszej klinice stosujemy zarówno aparaty zdejmowane jak i stałe, wykorzystując najnowocześniejsze oraz wysokojakościowe materiały firm takich jak: American Orthodontics, 3M czy Align Technology.

Oferujemy Państwu typowe zamki metalowe (niklowe i bezniklowe – MiniMaster Series) oraz zamki estetyczne ( Radiance) wykonane z pojedynczych szlifowanych kryształów szafiru, co sprawia, że są gładkie, komfortowe i niemal niewidoczne. Leczymy również zamkami samoligaturującymi, często wybieranymi przez Pacjentów ze względu na większy komfort w użytkowaniu, rzadsze i krótsze wizyty kontrolne. Zamki samoligaturujące występować mogą również w wersji metalowej (Empower ) i estetycznej (Empower Clear).

Invisalign

Odrębną metodą leczenia ortodontycznego jest leczenie przezroczystymi nakładkami tzw alignerami w systemie Invisalign.

  • To najnowocześniejsza metoda leczenia ortodontycznego niewymagająca stosowania zamków ortodontycznych i łuków.
  • To leczenie niewidocznymi, przezroczystymi nakładkami, które Pacjent zmienia sam co1- 2 tygodnie .
  • To leczenie umożliwiające rzadsze wizyty kontrolne
  • To estetyka i terapia w jednym.

Dowiedz się więcej o Invisalign na dedykowanej stronie:

Zobacz

 

Jak działa Invisalign?

To najnowocześniejsza metoda leczenia ortodontycznego niewymagająca stosowania zamków ortodontycznych i łuków.

To leczenie przezroczystymi nakładkami, które Pacjent może zmieniać sam, co oznacza, że nie ma konieczności częstych wizyt kontrolnych.

To komfort i estetyka, gdyż nakładki są niewidoczne, a jedynymi elementami na zębach są drobne, estetyczne attachmenty kolorem dostosowane do koloru zębów pacjentów.

Efekty Leczenia


Masz dodatkowe pytanie?
Zostaw numer, oddzwonimy!

🦷Drodzy Pacjenci!🦷

Przybywamy z dobrymi wiadomościami!
Od 4 maja 2020 r. powracamy do przyjmowania pacjentów ze wszystkimi dolegliwościami.

Jednocześnie, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo i komfort, nadal zachowywane będą najwyższe standardy sanitarne według zaleceń Ministra Zdrowia i Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.👍😷

W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszą rejestracją
713285855 ☎️
667051777

Drogą SMSową otrzymają Państwo od nas informację odnośnie przygotowania się do bezpiecznej wizyty w naszych gabinetach.

Dziękujemy za Wasze zaufanie!