Loader
Ortodoncja

Ortodoncja

Ortodoncja to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin współczesnej stomatologii. Umożliwia nie tylko leczenie wad zgryzu u dzieci i dorosłych ale może również być przygotowaniem do leczenia protetycznego czy protetyczno-implantologicznego.

 

Zaufało nam już ponad 22 000 pacjentów!
Skorzystaj z naszego doświadczenia

Umów wizytę

Leczenie ortodontyczne

Koncentrując się na potrzebach i oczekiwaniach naszych Pacjentów przeprowadzamy pełną diagnostykę ortodontyczną i kreujemy indywidualny plan leczenia.

Pełna i wnikliwa analiza dokumentacji Pacjenta jest niezwykle istotna w prawidłowym planowaniu leczenia ortodontycznego. Plan leczenia powstaje na podstawie wywiadu lekarskiego, badanie zewnątrz  i  wewnątrzustnego, wykonanych przez nas fotografii twarzy oraz zębów i zdjęć radiowizjograficznych( panoramiczne i teleboczne) a także modeli diagnostycznych 3D.
<

Invisalign

Stosowaną metodą leczenia ortodontycznego jest leczenie przezroczystymi nakładkami tzw alignerami w systemie Invisalign.

  • To najnowocześniejsza metoda leczenia ortodontycznego niewymagająca stosowania zamków ortodontycznych i łuków.
  • To leczenie niewidocznymi, przezroczystymi nakładkami, które Pacjent zmienia sam co1- 2 tygodnie .
  • To leczenie umożliwiające rzadsze wizyty kontrolne
  • To estetyka i terapia w jednym.

Dowiedz się więcej o Invisalign na dedykowanej stronie:

Zobacz

 

Jak działa Invisalign?

To najnowocześniejsza metoda leczenia ortodontycznego niewymagająca stosowania zamków ortodontycznych i łuków.

To leczenie przezroczystymi nakładkami, które Pacjent może zmieniać sam, co oznacza, że nie ma konieczności częstych wizyt kontrolnych.

To komfort i estetyka, gdyż nakładki są niewidoczne, a jedynymi elementami na zębach są drobne, estetyczne attachmenty kolorem dostosowane do koloru zębów pacjentów.

Efekty Leczenia


Masz dodatkowe pytanie?
Zostaw numer, oddzwonimy!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij