Loader
Invisalign – przezroczyste nakładki prostujące zęby

Invisalign – przezroczyste nakładki prostujące zęby

Sprawdź leczenie przezroczystymi nakładkami, które możesz wymieniać we własnym zakresie oszczędzając czas na wizytach kontrolnych. To najnowocześniejsza metoda, która nie wymaga stosowania zamków ani łuków.

Zaufało nam już ponad 22 000 pacjentów!
Skorzystaj z naszego doświadczenia

Umów wizytę

Zalety leczenia Invisalign

Leczenie z Invisalign to rewolucja w stosunku do zamków i łuków. Praktycznie niewidoczne i bardzo komfortowe noszeniu alignery mają wiele zalet:

 

1

Niewidoczny, estetyczny wygląd

2

Samodzielne zakładanie i zdejmowanie

3

Bez częstych wizyt kontrolnych

4

Wizualizacja planu leczenia

5

Łatwa higiena

6

Leczenie zębów z invisialign jest proste

Efekty leczenia

Leczenie w systemie Invisalign daje komfort i satysfakcję. To najbardziej komfortowe i estetyczne rozwiązanie w nowoczesnej ortodoncji. Umożliwia poprawę zgryzu przy użyciu przezroczystych, niemal niewidocznych, zdejmowanych alignerów.

Jak działa Invisalign?

To leczenie przezroczystymi nakładkami, które Pacjent może zmieniać sam, co oznacza, że nie ma konieczności częstych wizyt kontrolnych.To komfort i estetyka, gdyż nakładki są niewidoczne, a jedynymi elementami na zębach są drobne, estetyczne attachmenty kolorem dostosowane do koloru zębów pacjentów.

Poznaj szczegółowy plan leczenia dla siebie!

Umów wizytę

Stworzony dla Ciebie

Każde leczenie w systemie Invisalign jest zaprojektowane od początku do końca indywidualnie dla Pacjenta. Plan leczenia uwzględnia doskonałą diagnostykę , korektę nieprawidłowości zgryzowych oraz zaprojektowanie pięknego uśmiechu. Obejmuje on również czas leczenia i ilość nakładek. Czas leczenia jest ustalany indywidualnie dla każdego pacjenta w zależności od nasilenia wady i potrzeb pacjenta.

Szybka diagnostyka

Centrum Stomatologiczne PoliDent oferuje precyzyjną i nowoczesną diagnostykę. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznych skanerów nie będziemy Cię męczyć wyciskami. W zapomnienie odchodzą modele gipsowe a zastępują je wirtualne modele, które pozwalają natychmiastowo stworzyć obraz 3D wady i przygotować plan leczenia.

Bezproblemowy w noszeniu

Bez względu na długość leczenia ( ilość nakładek) każdy aligner pacjent nosi przez 7-14 dni. Po 7-14 dniach zmienia sam na kolejny odpowiednio oznaczony , często bez konieczności wizyty u swojego ortodonty. Nie ma konieczności zgłaszania się tak często na wizyty kontrolne, jak przy leczeniu tradycyjnym.

 

Masz pytania dotyczące Invisalign? Poniżej znajdziesz dokument z odpowiedzami na najczęściej zadawane pytania. Zapraszamy do lektury!

Zobacz FAQ

Zobacz Invisalign

Masz dodatkowe pytanie?
Zostaw numer, oddzwonimy!

$(function(){ $(".twentytwenty-container[data-orientation!='vertical']").twentytwenty({default_offset_pct: 0.5,before_label: 'Przed', after_label: 'Po leczeniu', }); });

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij