Ortodoncja

Ortodoncja to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin stomatologii. W naszej klinice oferujemy pełen zakres leczenia ortodontycznego zarówno dzieci jak i dorosłych. Koncentrując się na potrzebach i oczekiwaniach naszych Pacjentów,  przeprowadzamy pełną diagnostykę ortodontyczną, tj: wywiad lekarski, badanie zewnątrzustne oraz wewnątrzustne, jak również wykonujemy fotografie twarzy oraz zębów i zdjęcia radowizjograficzne.

Zanim przedstawimy indywidualny plan leczenia, wykonujemy również wyciski, aby stworzyć modele diagnostyczne. Pełna i wnikliwa analiza dokumentacji Pacjenta jest niezwykle istotna w prawidłowym planowaniu leczenia ortodontycznego.

W naszej klinice stosujemy zarówno aparaty zdejmowane jak i stałe, wykorzystując najnowocześniejsze oraz wysokojakościowe materiały firmy American Orthodontics.

Oferujemy Państwu typowe zamki metalowe (niklowe i bezniklowe - MiniMaster Series) oraz zamki estetyczne ( Radiance) wykonane z pojedynczych szlifowanych kryształów szafiru, co sprawia, że są gładkie, komfortowe i niemal niewidoczne.