Laboratorium protetyczne poliLAB

Laboratorium Protetyczne POLILAB od początku swojej działalności stawia na najwyższą jakość wykonywanych przez siebie usług. Wiemy jak powinno wyglądać i funkcjonować nowoczesne laboratorium protetyczne. Nasza praca, to nasza autentyczna pasja dlatego każdy przypadek dogłębnie analizujemy, tak by produkt finalny spełnił oczekiwania pacjenta, lekarza a także nasze. W naszym laboratorium korzystamy z najnowszych technologii i zdobyczy współczesnej protetyki stomatologicznej.
Nie zapominamy jednak o ciągłym rozwoju własnych umiejętności dlatego często uczestniczymy w specjalistycznych kongresach i kursach w kraju i za granicą.
Nasze laboratorium świadczy pełen zakres usług protetycznych, specjalizując się w ceramice oraz szeroko pojętej estetyce na implantach. Jesteśmy posiadaczami prestiżowego Znaku Jakości Biomet 3 i ale w swojej ofercie proponujemy pracę na wszystkich systemach implantologicznych.

Nasz zespół (technik dentystyczny Michał Klarzak i technik dentystyczny Maciej Potoczek.) dołoży wszelkich starań aby sprostać każdemu zleceniu, by spełnić wszelkie wymagania pacjenta, tak aby efekt końcowy stał się także wizytówką gabinetu.

KONTAKT:

PoliLAB Laboratorium Protetyczne
ul. Piwna 17B
50-353 Wrocław

tel. 607 700 675 oraz 728 380 638

Uzupełnienia stałe

Uzupełnienia ruchome

Prace Kombinowane

Pozostałe prace protetyczne